Bestyrelsen



Formand:Vinie Hansen, pensionist, tidl. pæd. konsulent, Greve Kommunevih@hyldenet.dk
Næstformand:Karina Hvid, folkeskolelærer, Odense Kommunekarina.hvid1978@gmail.com
Kasserer:Irene Berri, pensionist, tidl.  pæd. konsulent Ølstykke/Egedal Kommuneireneberri@gmail.com
Bestyrelsesmedlemmer:Ayse Kaya, skolepædagog, Greve Kommuneayse-kaya@hotmail.com
  Hiba Faisal, socialpædagogisk konsulent, Gladsaxe Kommune

hibfai@gladsaxse.dk

 Lene Møller Olsen, audiologopæd, Faxe Kommunelemoe@faxekommune.dk
 Jane Nielsen, pædagog, Glostrup Kommune

janeskytte@hotmail.com

 SuppleantSandra Hansen, folkeskolelærer i modtageklasse, Gladsaxe Kommunehansensandra@hotmail.com
 Suppleant Nirmin Adel, folkeskolelærer ungemiljøet, Odense Kommune niaha@odense.dk
Revisor
Ketty Bruun
 ketty-bruun@stofanet.dk

Revisor suppleant  
-


Referater fra bestyrelsesmøder


Bestyrelsesmøde den 10. juni 2024

Bestyrelsesmøde den 8. april 2024
 

Bestyrelsesmøde den 4. marts 2024


Bestyrelsesmøde den 5. februar 2024

Bestyrelsesmøde den 8. januar 2024


Bestyrelsesmøde den 27. november 2023


Bestyrelsesmøde den 30. oktober 2023


Bestyrelsesmøde den 11. september 2023

Bestyrelsesmøde den 12. juni 2023


Bestyrelsesmøde den 10. maj 2023


Bestyrelsesmøde den 20. marts 2023

Bestyrelsesmøde den 6. februar 2023

Bestyrelsesmøde den 9. januar 2023

Bestyrelsesmøde den 28. november 2022

Bestyrelsesmøde den 27. oktober 2022

Bestyrelsesmøde den 21. september 2022

Bestyrelsesmøde den 31. august 2022

Bestyrelsesmøde den 15. juni 2022

Bestyrelsesmøde den 27. april 2022

Bestyrelsesmøde den 23. marts 2022

Bestyrelsesmøde den 9. februar 2022

Bestyrelsesmøde den 5. januar 2022

Bestyrelsesmøde den 27. oktober 2021

Bestyrelsesmøde den 18. august 2021

Bestyrelsesmøde den 12. marts 2021

Bestyrelsesmøde den 30. september 2020

Bestyrelsesmøde den 2. september 2020

Bestyrelsesmøde den 11. marts 2020

Bestyrelsesmøde den 23. oktober 2019

Bestyrelsesmøde den 26. juni 2019

Bestyrelsesmøde den 28. april 2019

Bestyrelsesmøde den 13. marts 2019

Bestyrelsesmøde den 5. februar 2019

Bestyrelsesmøde den 12. december 2018

Bestyrelsesmøde den 10. oktober 2018

Bestyrelsesmøde den 23. august 2018

Bestyrelsesmøde den 12. marts 2018

Bestyrelsesmøde den 29. november 2017

Bestyrelsesmøde den 2. oktober 2017

Bestyrelsesmøde den 17. august 2017

Bestyrelsesmøde den 27. marts 2017

Bestyrelsesmøde den 09. februar 2017

Bestyrelsesmøde den 05. januar 2017

Bestyrelsesmøde den 28. oktober 2016

Bestyrelsesmøde den 29. august 2016

Bestyrelsesmøde den 29. april 2016

Bestyrelsesmøde den 22. januar 2016


Andet

Samarbejdsaftale mellem foreningen og Professionshøjskolen København den 17. januar 2019